Výhody Apliso

ŘÍZENÍ FIREMNÍCH PROCESŮ
ŘÍZENÍ PROCESŮ

Vysoce výkonná platforma pro rychlejší a jednodušší řízení Vašich firemních a schvalovacích procesů a také různých požadavků v rámci organizace. Online přehled o tom, v jakém stavu zpracování se dané úkoly nacházejí.

PLATFORMA ŘÍZENÍ KLÍČOVÝCH DAT
KONSOLIDACE KLÍČOVÝCH DAT

Unikátní platforma pro řízení Vašich dat v rámci jednoho systému. Skvělý nástroj splňující Vaše požadavky v souladu s českou a EU legislativou, včetně eIDAS a GDPR.

ŘÍZENÍ DOKUMENTŮ
ŘÍZENÍ DOKUMENTŮ

Systém pro zpracování a distribuci Vašich dokumentů. APLISO podporuje kompletní správu elektronických dokumentů včetně digitalizace dokumentů z papírové podoby, a to v průběhu celého životního cyklu dokumentu. Pružné nastavení rolí a práv dle Vašich požadavků.

KOMPLETNÍ KONFIGURACE
KOMPLETNÍ KONFIGURACE

Aby bylo možné přizpůsobit individuální procesy Vaší agendy Vašim specifickým potřebám, potřebujete prostředí, které bude pouze Vám šité na míru. Nezáleží na tom, jak komplexní je Váš proces, protože APLISO je schopen vše zvládnout, a navíc je jednoduše dostupný. Není potřeba dlouhého programování.

INTUITIVNÍ PROSTŘEDÍ
INTUITIVNÍ PROSTŘEDÍ

APLISO má intuitivní, přátelské a snadno pochopitelné prostředí, které pomůže zvýšit produktivitu Vašich zaměstnanců, kteří tráví spoustu času organizačními a schvalovacími činnostmi. Pomáhá rovněž centralizovat všechny firemní informace a procesní data do jednoho jediného místa, odkud můžete řídit celou Vaši společnost.

Vše, co potřebujete, je pouze prohlížeč. APLISO je lehce nastavitelný, takže je možné jej použít v jakémkoliv systému i platformě.

Modulární Architektura
Modulární Architektura

APLISO je modulární řešení, jednotlivé moduly můžete nasazovat postupně podle požadavků Vaší organizace.