APLISO je on-line platforma, která v době rostoucí digitalizace a propojenosti pomůže zvýšit Vaše obchodní úspěchy.

Pokud potřebujete optimalizovat procesy, sledovat a automatizovat klíčové aktivity, anebo potřebujete efektivnější nástroj pro integrace dat, APLISO je pro Vás ta správná cesta.

APLISO je procesně-integrační platforma,
která je pevně postavena na třech pilířích:

  • Vyspělá správa obsahu v souladu s EU a CZ legislativou.
  • Automatizace a řízení procesů prostřednictvím nástrojů workflow.
  • Otevřenost a snadná integrace.

computer
spokojených
uživatelů
on-line
uživatelů

Případová studie I.
Stavební společnost

 

Stavební společnost, zabývá se projektováním a prováděním stavebních prací na pozemních komunikacích a železnicích. Středně velká organizace, cca 200 zaměstnanců.

Případová studie Ii.
Strojírenská společnost

 

Strojírenská společnost, která se orientuje na zakázkovou výrobu strojů po jednotlivých kusech nebo v malých sériích. Středně velká organizace, cca 100 zaměstnanců.

Případová studie Iii.
Logistická společnost

 

Logistická společnost, zabývá se výrobou a distribucí potravin do gastronomie a do tradičního maloobchodního trhu. Velká nadnárodní společnost, v České republice cca 450 zaměstnanců.

Případová studie IV.
Obchodní společnost

 

Obchodní společnost, zabývá se prodejem a distribucí kancelářských potřeb. Velká nadnárodní společnost, v České republice cca 350 zaměstnanců.

skupina aplis

APLIS.CZ, A.S

Jsme stabilní tým vývojářů a konzultantů a více než 20 let dodáváme, udržujeme a rozvíjíme naše jedinečné softwarové řešení APLISO provozované v modelu on-premise.

Stojíme o to, aby naše řešení bylo bezpečné, spolehlivé a abychom účinně pomáhali řešit potřeby správy obsahu a zefektivňování procesů v organizacích.

Během těchto dvou desetiletí APLISO nasadila a k plné spokojenosti využívá řada významných institucí a velkých korporací v naší zemi.

aplis online s.r.o.

Jsme tým obchodních specialistů a aplikačních konzultantů. Společně s našimi partnery nabízíme profesionální řešení APLISO pro oblast veřejné správy, tak i pro oblast komerční sféry v modelu provozování SaaS (formou služby) dostupné v cloudu.

Stojíme o to, aby naše řešení bylo bezpečné, spolehlivé, snadno dostupné, a abychom našim klientům účinně pomáhali řešit potřeby správy obsahu a zefektivňování procesů v organizacích v souladu s EU a CZ legislativou.

aplis solutions s.r.o.

Společnost Aplis Solutions s.r.o. je součástí skupiny firem Aplis. Od roku 2015 se zabýváme IoT projekty v oblasti SmartCities a Průmyslu 4.0.

Jsme partnerem CIIRC ČVÚT pro program SmartCity – Centrum města budoucnosti a využíváme společné laboratoře s Českým institutem  informatiky, robotiky a kybernetiky CIIRC ČVÚT.

Zajišťujeme implementace pokročilých ERP řešení a sami také zajišťujeme integraci procesní platformy APLISO do již stávajících ERP systémů zákazníka.

partneři

ORACLE
infor
Czech Instutute of Informatics
Československý ústav zahraničí
IBM
CRA
CCF CIIRC
MITCLIED AHK Člen
flashgrid
HST
Microsoft
National Centre For Industry
Klub Stratég